Žemės ūkio padargai

Žemės ūkio darbai sudaro labai daug įvairių darbų, todėl nieko keista, jog siekiant juos visus kokybiškai atlikti, yra reikalingas įvairus asortimentas žemės ūkio padargų. Šie įrenginiai ne tik užtikrina kokybišką žemės ūkio darbų atlikimą, bet ir greitį. Kur ieškoti kokybiškų, puikiai vertinamų žemės ūkio padargų? Atvykite pas mus – pasiūlysime pasirinkti iš plataus asortimento, kurį sudaro: grėbliai, vartytuvai, krautuvai, kultivatoriai, pašarų ruošimo technika, purkštuvai, rulonų vyniotuvai bei presai, sėjamosios bei sodinimo mašinos, stumdytuvai bei sniego peiliai, šienapjovės bei smulkintuvai, tręšimo technika, žemės dirbimo bei ruošimo technika, traktorinės priekabos.

Kiekvienas, norintis įsigyti, dažniausiai jau turimą tam tikrą sprendimą (žino, kokios apskrities technika yra reikalinga, o taip pat ir kiek įrenginių yra planuojama įsigyti. Vis dėlto, tam, kad įsigytumėte labiausiai tinkančią prekė, vien tik tokios informacijos nepakanka, todėl tokiais atvejais ypač praversti gali profesionalios mūsų konsultacijos. Įvertinsime darbų atlikimo dažnį bei apimtį ir nuspręsime, kokio galingumo technika yra reikalinga. Maža to, atsižvelgsime į papildomus parametrus ir parinksime labiausiai tinkančio modelio įrenginį. Gaminių markių asortimentas žavi savo įvairove: jūsų laukia AGRO – FACOTRY, KOJA, POM, HARDOX, Bomet, Talex, Zocon, Kverneland, Pronar ir kt. Siūlomos produkcijos gamybos metai  – nuo 2010 metų ir vėlesni.

Žemės ūkio padargai tarnaus ilgai ir patikimai, jei garantuosite ne tik tinkamą pasirinkimą, bet ir priežiūrą. Abiem atvejais tapsime patikimais jūsų pagalbininkais, kurie negailės patarimų, kaip prižiūrėti įsigyti įrenginius, siekiant užtikrinti tinkamą jų tarnavimą.

Kaina – dar vienas svarbus veiksnys, kuris domina daugelį pirkėjų. Gera žinia ta, kad galime pasiūlyti platų žemės ūkio padargų pasirinkimą ne tik atsižvelgiant  į jų paskirtį ar modelį, bet ir į mainą: parduodamos produkcijos kainos svyruoja nuo 500  iki 20 000 eurų.

Didelis asortimentas, atsižvelgiant į įvairus kriterijus, išsami informacija, profesionalūs patarimai, palankios įsigijimo sąlygos – būtent tai šiandien galime pasiūlyti savo klientams.